1procent-d

KRS   0000 37 22 77

Wpisując w zeznaniu podatkowym powyższy numer KRS mogą Państwo wesprzeć  za pośrednictwem Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe, działalność Katolickiego Radia Podlasie oraz Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24.pl

Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe została na początku grudnia 2013 r., wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego jako Organizacja Pożytku Publicznego. Dzięki temu, wypełniając zeznanie podatkowe, można odpisać 1 proc. podatku na rzecz Fundacji.

Nadrzędnym celem działalności Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe jest wsparcie działań Katolickiego Radia Podlasie i Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24.pl

Po raz kolejny, także Państwo, nasi Słuchacze i Czytelnicy składający zeznanie podatkowe w Urzędzie Skarbowym, mają okazję odpisać 1% podatku na rzecz Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe.

Aby to zrobić, należy wskazać w zeznaniu podatkowym za 2015 rok

Fundację Podlaskie Centrum Radiowe