1procent-d

KRS   0000 37 22 77

Wpisując w zeznaniu podatkowym powyższy numer KRS mogą Państwo wesprzeć  za pośrednictwem Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe, działalność Katolickiego Radia Podlasie oraz Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24.pl

Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe została na początku grudnia 2013 r., wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego jako Organizacja Pożytku Publicznego. Dzięki temu, wypełniając zeznanie podatkowe, można odpisać 1 proc. podatku na rzecz Fundacji.

Nadrzędnym celem działalności Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe jest wsparcie działań Katolickiego Radia Podlasie i Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24.pl

Po raz kolejny, także Państwo, nasi Słuchacze i Czytelnicy składający zeznanie podatkowe w Urzędzie Skarbowym, mają okazję odpisać 1% podatku na rzecz Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe.

Aby to zrobić, należy wskazać w zeznaniu podatkowym za 2015 rok

Fundację Podlaskie Centrum Radiowe

i wpisać

nr KRS – 0000 37 22 77

UWAGA EMERYCI I RENCIŚCI

Od 15 marca 2017 emeryci i renciści, którzy chcą przekazać 1% podatku dla wybranej organizacji pożytku publicznego wystarczy, że złożą do urzędu skarbowego oświadczenie PIT-OP (do 2 maja 2017r.) Oświadczenie można złożyć zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej (zanieść do urzędu skarbowego lub wysłać pocztą). Druk można pobrać ze strony: www.finanse.mf.gov.pl (PIT>formularze>2017>PlT-OP) lub z Urzędu Skarbowego.

Urząd Skarbowy samodzielnie wyliczy kwotę 1% podatku i przekaże go na konto wybranej organizacji.

Zachęcamy do przekazanie 1% na Katolickie Radio Podasie – w poz. 9 PIT – OP należy wpisać nr 0000372277.

Fundacja Nasza Szkoła