Karnawałowa zabawa w Domanicach  zgromadziła ponad 80 członków  Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie i ich rodzin. Fundacja PCR przygotowała niektóre z elementów dekoracyjnych sali, a także przygotowała i poprowadziła kilka konkursów z drobnymi nagrodami. Chętnych do udziału w konkursach było wielu. Największym powodzeniem cieszył się konkurs muzyczny: „Jak to dalej leciało?”. Do konkursu zgłosiły się – zamiast planowanych dwóch – trzy drużyny słuchaczy muzyki pop. Zadanie nie było takie proste, ponieważ utwory konkursowe obejmowały lata 60, 70, 80 i 90. Wygrała drużyna z Wandowa pod kierownictwem Adama. Zwycięzcy otrzymali po egzemplarzu „Wielkiego Śpiewnika Polskiego”. Drużyna Ani (złożona z prezesek oddziałów Koła) i Basi (drużyna z Suchożebr) otrzymały nagrody pocieszenia – pudełeczko na ciasteczko.

W konkursie na przewlekanie chusty przez dziwne obręcze werdykt nie był wcale łatwy do wydania. Panie walczyły dzielnie w rytm piosenki śpiewanej przez niezmiennie życzliwą publiczność. Ważne były trzy warunki: nie można było dotknąć chusta podłogi, liczył się czas (kto pierwszy) i równomierne rozmieszczenie „przewleczek” na chuście. Zwycięzcy otrzymali pudełeczko na ciasteczko i gadżecik. A pozostałe panie – pudełeczko.

Konkurs na życzenia noworoczne nie cieszył się dużym zainteresowaniem (następnym razem weźmiemy to pod uwagę). Konkurencja polegała na ułożeniu życzeń z wykorzystaniem przynajmniej kilku z wylosowanych wyrazów, wśród których były rzeczowniki, czasowniki, przymiotniki i przysłówki. Nagrodą dla dzielnych uczestniczek, które pięknie ułożyły i powiedziały życzenia były gorące brawa publiczności i kalendarze ścienne przekazane Fundacji przez zaprzyjaźnione instytucje.

Całe wydarzenie było wielkim balem trwającym od godziny 13:00 do 20:30. Bawili się starsi i młodsi. Za rok Fundacja również zechce się włączyć w organizację balu.Więcej zdjęć i informacji na temat karnawału koła Przyjaciół można przeczytać i obejrzeć na stronie Katolickiego Radia Podlasie i w portalu podlasie24.pl