Fundacja PCR współorganizowała spotkanie przedstawicieli samorządów, przedsiębiorców i życia kulturalnego oraz sportowców z Biskupem Siedleckim Kazimierzem Gurdą. Podczas imprezy ogłoszono wyniki TOP REGIONU 2018, konkursu na najlepsze realizacje inicjatyw lokalnych, osiągnięcie kulturalne i sportowe, inwestycję regionu. Fundacja zakupiła statuetki, które wręczono laureatom:

W kategorii INWESTYCJA ROKU 2018 pierwsze miejsce  i statuetkę zdobyła Rewitalizacja Zalewu Zimna Woda w Łukowie, etap I i II.

W kategorii WYDARZENIE KULTURALNE ROKU 2018 statuetkę otrzymali organizatorzy XV Otwartego Tańca Nowoczesnego Łosicach

W kategorii SPORTOWIEC ROKU 2018 W REGIONIE pierwsze miejsce zdobył Piotr Wiśnicki, katingowiec, kierowca zespołu Wyrzykowski Motorsport Automobilklubu Wschodniego za tytuł Wicemistrza Pucharu Rotax Max Challenge Poland

W kategorii WYDARZENIE SPORTOWE ROKU 2018 W REGIONIE najwyższa lokatę uzyskał II Łosicki Bieg po Flagę organizowany przez Miasto i Gminę Łosice, Łosicki Dom Kultury i Grupę „Pędzące Śłimaki Łosice”

Oprawę muzyczno-kolędową zapewnił Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej, zdobywca tytułu Złotego Koła Gospodyń Wiejskich Wschodniego Mazowsza w Turnieju KGW 2018 r.