Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe wspólnie z Katolickim Radiem Podlasie i Wójtem Gminy Górzno organizuje Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Wschodniego Mazowsza. W turnieju mogą brać udział grupy i społeczności z regionu Wschodniego Mazowsza włączając również region Łukowa, który obecnie przynależy administracyjnie do województwa lubelskiego. Koła gospodyń wiejskich, zespoły ludowe, stowarzyszenia i kluby działające na rzecz lokalnej społeczności w celach kulturalnych i integracyjnych oraz kultywujące tradycje regionalne zostały zaprezentowane w Regionalnym Portalu Informacyjnym podlasie24.pl oraz na antenie Katolickiego Radia Podlasie.

Od 16 sierpnia do 3 września trwa głosowanie, w którym wyłonione zostanie 10 kół do dalszego etapu głosowania internetowego. 30 września w Miętnem nastąpi podsumowanie i rozstrzygnięcie turnieju oraz losowania dla biorących udział w głosowaniu. Gala rozstrzygnięcia Turnieju KGW przyjmie formę festynu z licznymi atrakcjami. Sponsorzy nagród i partnerzy Turnieju:

Więcej szczegółów można przeczytać w zakładce Turniej KGW