Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe była współorganizatorem imprez związanych z dwudziestopięcioleciem pracy Katolickiego Radia Podlasie, 9 lipca – dla szerszego grona społeczności regionu i 16 września – gali dla przedsiębiorców, polityków i przedstawicieli samorządów regionu.

 

Uroczyste obchody 25 rocznicy KRP 9 lipca rozpoczęła msza święta dziękczynna w katedrze siedleckiej koncelebrowana z Biskupem Pomocniczym Diecezji Siedleckiej Piotrem Sawczukiem przez księży pracujących lub związanych w przeszłości z rozgłośnią, a uczestniczyli w niej pracownicy, przedstawiciele współpracujących samorządów oraz liczne grono przyjaciół i wiernych słuchaczy.

Następnie na Amfiteatrze i terenach przyległych odbył się piknik z konkursami i koncerty. Na scenie zaprezentował się ks. Stefan Ceberek, który śpiewał o Bogu, ojczyźnie i patriotyzmie,  Roberto Zucaro, który wykonał najpopularniejsze włoskie przeboje, a gwiazdą wieczoru był zespół Feel. Barwnym urozmaiceniem wydarzenia był występ Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej Łukowiacy prezentujący polskie tańce narodowe.
Atrakcyjne nagrody w konkursach zapewniły współpracujące z rozgłośnią firmy, takie jak:
–  Invision Optyk
–  Kasa Stefczyka
–  Ośrodek Wypoczynkowy „Relaks- Perła Serpelic”
–  ASAJ Hurtownie Elektryczne
–  Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim
Okregowa Spółdzielnia Mleczarska w Kosowie Lackim
Media Markt
Empik 
COBRA AGD
MBM Marek Bieliński
Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki wsparciu Grupy PZU

Uroczysta Gala Rocznicowa  miała miejsce 16 września w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Wzięło w niej udział wielu znamienitych gości, m.in. biskupi: siedlecki i drohiczyński, wicemarszałek Senatu i przedstawiciel Prezydenta RP, ministrowie, liczni parlamentarzyści, jeszcze liczniejsi samorządowcy, kapłani, przedstawiciele kultury, nauki, biznesu, a także  dawni pracownicy i współpracownicy Katolickiego Radia Podlasie.