Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe udzieliła wsparcia medialnego podczas XXXV Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej i XXV Pieszej Pielgrzymki Drohiczyńskiej na Jasną Górę. W 35. Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej na Jasną Górę uczestniczyło około 3,6 tys. Pątników, a w 25. Drohiczyńskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę grupa niespełna tysiąca. Katolickie Radio Podlasie przy wsparciu Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe zorganizowało medialną obsługę Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej i Pieszej Pielgrzymki Drohiczyńskiej. Od samego początku Pielgrzymki, pątnikom w ich wędrówce towarzyszyłwóz transmisyjny KRP, z trójką członków zespołu radiowego. Dzięki jego możliwościom technicznym, możliwe było relacjonowanie wszystkich etapów drogi Jasną Górę. Na antenie Katolickiego Radia Podlasie codziennie można było usłyszeć relacje z trasy a na stronie podlasie24.pl oglądać zdjęcia z pielgrzymiego szlaku.

ZOBACZ:

35. PIESZA PIELGRZYMKA PODLASKA – PODSUMOWANIE